7/24 ACİL KURYE
0545 320 17 18
AVRUPA
0212 320 17 18
ANADOLU
0216 614 02 18
acil kurye
Motokurye çağrı merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Çağrı merkezimizi aradığınızda en yakın kurye yönlendirilir.

İstenilen Şehirden Telefonla Şehirlerarası Kurye Hizmetleri

Farklı bir şehirde bulunan bireysel veya kurumsal müşterilerimiz herhangi bir evrak, dosya, cihaz veya ürünü başka bir şehre göndermek veya başka bir şehirden getirtmek istediklerinde kargo yöntemi veya diğer ulaşım yöntemlerini kullanmak yerine kurye hizmetlerinden faydalanabilirler. Firmamız, birçok farklı şehir arasında en hızlı şekilde ulaşım sağlarken normal kurye hizmetlerindeki gibi nitelikli bir işlem gerçekleştirmektedir. Sistemimizde bulunan 7/24 hizmet veren çağrı merkezi sayesinde istenilen şehirden talepte bulunulması dahilinde şehirlerarası kurye hizmeti sağlanmaktadır. Farklı şehirlerarasındaki gönderiler için telefon yoluyla çağrı alan personellerimiz en kısa sürede istenilen kente ulaşım sağlayarak gönderi işlemini tamamlarlar.

Şehirlerarası Motor Kurye İçin Tele Kurye Hizmeti

Firmamızın sunmuş olduğu özel bir hizmet olarak tele kurye hizmeti, talepte bulunulması için çağrı merkezimiz üzerinden cep telefonu veya sabit telefonlar ile arama yapılmasın ifade etmektedir. Bu hizmet kapsamında telefon ile bildirilen siparişler için firmamız şehirlerarası noktalarda olsa bile en kısa sürede nitelikli bir personel sağlayarak gönderileri teslim almaktadır. Gönderileri teslim alan şehirlerarası motor kurye personelleri kayıtlı ve onaylı bir şekilde işlem başlatarak faturalandırma sağlar ve en hızlı ulaşım yöntemleriyle alıcı adrese ulaşırlar. Sistemlerimiz sayesinde işlem boyunca gönderi takibi yapılabilir ve kontrol sağlanabilir. Son noktada alıcı tarafından gönderi teslim alındığında göndericiye bilgilendirme yapılarak işlemin tamamlanması sağlanır.

Bir Çağrıyla Sunulan Şehirlerarası Motorlu Kurye Hizmetleri

Firmamız, bireysel ve kurumsal anlamdaki tüm müşteriler için nitelikli bir hizmet sunmak adına kurye hizmetlerini en üst standartlara ulaştırmaktadır. Bu şartların elde edilmesi için öncelikle personel ve kurye araçları konusunda en iyi seçimleri yapmaktayız. Bu nokta sonrasında ise en son teknolojiler ile donatılmış bir şekilde 7/24 hizmet sunan bir çağrı merkezine sahibiz. Tüm hizmetlerimizde kullandığımız ulaşım sistemleri ve teknolojiler sayesinde eksiksiz ve nitelikli bir şekilde şehirlerarası motorlu kurye hizmetleri sunuyoruz. Bir çağrı yoluyla çok kısa sürede sağladığımız kurye hizmetlerini şehir sınırları dışına taşıyarak sınırları ortadan kaldırıyoruz. Bu sayede müşterilerimizin istedikleri her noktaya ulaşım sağlayarak kalite elde ediyoruz.