7/24 ACİL KURYE
0545 320 17 18
AVRUPA
0212 320 17 18
ANADOLU
0216 614 02 18
acil kurye
Geceleri çalışan kuryelerimiz acil ilaç ihtiyaçlarınızda hizmetinizdedir. Moto kurye hızı ile ihtiyacınız olan acil ilaçları nöbetçi eczane aramadan ayağınıza kadar getiriyoruz.

Şehirlerarası Kurye ve Dünya Standartlarında Hizmet

Şirketlerin ve kurumların çok farklı sebeplerle evrak ve dosya gönderim talepleri olabilmektedir. Aynı zamanda bireysel müşterilerimiz de gün içerisinde çeşitli sebeplerle bazı objeleri veya dosyaları gönderim talebinde bulunabilmektedirler. Gerek bireysel müşterilerimiz gerekse kurumsal talepler karşısında şehirlerarası kurye olarak en hızlı çözümleri sunmayı garanti ediyoruz. 22 yıldır bulunduğumuz lokasyonda yüz güldüren sonuçlara imza atarak oldukça kaliteli bir şekilde kurye hizmeti vermekteyiz. Her geçen gün büyümekte olan motorize ekibimizle birlikte bütün kurye gönderimlerinde yeterli olabilmek için son derece nitelikli motosiklet ağı oluşturmuş durumdayız. Böylece en uzak şehirlere dahi kurye gönderim taleplerinizi oldukça hızlı bir şekilde yerine getirerek size destek sunmaktayız.

Şehirlerarası Motor Kurye ve Farklı Çözümler

Son derece modern uygulamalar geliştirmiş olan firmamız tamamen müşteri memnuniyeti odaklı hareket etmektedir. Müşterilerimize en önemli ve acil olan evraklarını ve dosyalarını dahi istenen şehre gönderebilmekteyiz. Ayrıca çok hassas olan gönderimlerde oldukça kaliteli uygulamalar geliştirmiş durumdayız. Firmamızın sunmuş olduğu hizmetler arasında yer alan ilaç kurye çok farklı bir yerde bulunmaktadır. Bir işletmenin sunmuş olduğu kar amaçlı uygulamaların dışında son derece hassas ve insani bir hizmet olduğundan dolayı firmamız büyük bir hassasiyet göstermektedir. Böylece acil ilaç talebinde bulunan tıbbi kurumlara ve bireysel müşterilere şehirlerarası motor kurye firması olarak 7 gün 24 saat konseptiyle hizmet vermekteyiz. Acil ilacınız başka bir şehirde bile olsa bizimle iletişime geçtiğiniz anda dakika bile kaybetmeden hemen o güzergâha ekiplerimizi yönlendirmekteyiz. Böylece son derece önemli olan acil ilaç gönderim ve sevk taleplerinde firmamız devreye girebilmektedir.

Şehirlerarası Motorlu Kurye ve Sözleşmeli Teslimat

Ne tür bir evrak veya dosya gönderirseniz gönderin biz mutlaka sözleşme yaparak kurye hizmeti veriyoruz. Böylece karşılıklı güvenin oluşması için çaba göstermekte olan firmamız sorunsuz bir hizmet vermeye devam ediyor. Şehirlerarası motorlu kurye hizmet portföyünde yer alan bütün uygulamalarımız faturalı ve sözleşmeli olarak yerine getirilmektedir. Bu sayede hem güvenli ve kaliteli hem de son derece ekonomik kurye gönderim hizmetimizden istifade edebilirsiniz.